elipslogo-230x72pxElips Reklam Olarak Her Geçen Gün Gelişen Teknolojiye Uyum Sağlayarak Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Veriyoruz.

15 seneden bu yana etkinlik gösteren firmamız izmir reklam tabela, lazer kesim, cnc kesim ve açıkhava reklamcılığında , siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunuyor. Sizlere seçenekli dizaynları tanıttıktan ve fiyat öneriyi onaylandıktan sonra söz verilen vakit de üretimi gerçekleştirip, montaj ve işinizi teslim etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, süratle ilerleyen dijital baskı teknolojilerine ayak uydurmuş ve üretim parkurunu günün koşullarına bünyesine kattığı 1440 dpi baskı çözünürlüğündeki Roland RF-640 dijital baskı makinasını bünyesine katarak yeni çağın teknolojilerine ayak uydurmaya devam ediyordir.

Üretim prosesinde en nitelikli araç-gereçleri kullanan firmamız yaptığı işin fazla zamanli olarak gerisinde durmaktadır. izmir tabela reklam olarak nitelikli üretim zihniyeti ve daimiliğin devamı ilkesi ile devrimlere ve ilerleyen teknolojiye adapte olarak sektördeki konumunu almıştır. Bizi tercih ettiğiniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimize teşekkürler…

Elips Reklam Tabela olarak; Metal, Alüminyum, Plexiglass, CNC kesim, Lazer kesim, Dijital baskı, Folyo program, Matbaa Ürünleri, Promosyon mamüller ve Araç giydirme departmanları ile, Çelikten Alüminyuma, Plexiglass’tan Dekota’ya birçok malzemeyi uygularken göstermiş bulunduğumuz profesyonel yaklaşım ve bünyemizde barındırdığımız Proje/Tasarım grubu ile, müşterilerimizin greksinimlerini en ideal biçimde analiz edip, orjinal dizaynlar ve ideal çözüm sunmaktayız.

Elips Reklam Tabela olarak; nitelikli malzeme tüketiminden taviz vermeden, gaye ve ilkelerimiz tarafında, nitelik standartlarını yükseltmek amacıyla teknolojiyi yakından takip edip imal etmiş bulunduğumuz reklam mamüllerini, satış ve montaj ardından bakım, yedek parça temini gibi hizmetler ile destekleyerek müşteri memnuniyetimizi daima ön planda tutmaktayız.

Misyonumuz
Hizmetlerimiz arasında kayan yazı tabela, piksel LED TABELA, totem tabela imalatı, ışıklı ve ışıksız tabela, ışıklı ve ışıksız krom harfler, Pleksi kutu harf, Pleksi tabela, kutu harf tabela, araç kaplama, kumlama, bayrak ve duba imalat ve montaj hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz
Önce güven ilkesinden yola çıkarak portföyüne siz güçlü ve kurumsal şirketleri katmayı hedefleyen firmamız; İzmir de tabelacı olarak güven, kalite ve uygun fiyat konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam ediyor.